Freehiphop Ezhel

16 Şubat 2019 Cumartesi

Freehiphop Ezhel Jolly Joker
Göksel

22 Şubat 2019 Cuma

Göksel Jolly Joker
Berkay

23 Şubat 2019 Cumartesi

Berkay Jolly Joker
Hakan Altun

01 Mart 2019 Cuma

Hakan Altun Jolly Joker
Mehmet Erdem

02 Mart 2019 Cumartesi

Mehmet Erdem Jolly Joker
Tan Taşçı

08 Mart 2019 Cuma

Tan Taşçı Jolly Joker
Aşkın Nur Yengi

09 Mart 2019 Cumartesi

Aşkın Nur Yengi Jolly Joker
Levent Yüksel

15 Mart 2019 Cuma

Levent Yüksel Jolly Joker
Buray

16 Mart 2019 Cumartesi

Buray Jolly Joker
Gökhan Türkmen

22 Mart 2019 Cuma

Gökhan Türkmen Jolly JokerHAKKINDA

JOLLY JOKER ANKARA
VİZYON
Jolly Joker Ankara, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Ankara'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Ankara´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Ankara bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Ankara´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Ankara için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Ankara, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

             

Copyright © 2011-2019. Jolly Joker Ankara. Tüm hakları saklıdır.