Selami Şahin

15 Aralık 2017 Cuma

Selami Şahin Jolly Joker
Serkan Kaya

16 Aralık 2017 Cumartesi

Serkan Kaya Jolly Joker
Koray Avcı

22 Aralık 2017 Cuma

Koray Avcı Jolly Joker
Yaşar

23 Aralık 2017 Cumartesi

Yaşar Jolly Joker
Cem Adrian

30 Aralık 2017 Cumartesi

Cem Adrian Jolly Joker
Levent Yüksel

31 Aralık 2017 Pazar

Levent Yüksel Jolly Joker
Soner Olgun

05 Ocak 2018 Cuma

Soner Olgun Jolly Joker
Hakan Altun

06 Ocak 2018 Cumartesi

Hakan Altun Jolly Joker
Teoman

12 Ocak 2018 Cuma

Teoman Jolly Joker
Berkay

13 Ocak 2018 Cumartesi

Berkay Jolly Joker

HAKKINDA

JOLLY JOKER ANKARA
VİZYON
Jolly Joker Ankara, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Ankara'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Ankara´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Ankara bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Ankara´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Ankara için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Ankara, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

             

Copyright © 2011-2017. Jolly Joker Ankara. Tüm hakları saklıdır.